Marszałkowski Budżet Obywatelski Województwa Opolskiego

Urzęd Marszałkowski Województwa Opolskiego
Budżet Obywatelski Województwa Opolskiego

INSTRUKCJA

KROK: 1

Zapoznaj się z informacjami dla osób głosujących. Rozpocznij głosowanie poprzez przyciśnięcie przycisku z odpowiednią nazwą karty do głosowania w zależności od miejsca Twojego zamieszkania. Procedura głosowania jest identyczna dla każdej karty - różne są natomiast zadania na które mieszkańcy poszczególnych powiatów oddają swoje głosy.

krok: 1

KROK: 2

Wybierz zadanie o zasięgu subregionalnym lub/i zadanie o zasięgu powiatowym na który chcesz oddać swój głos. Zaznaczenie / wskazanie poszczególnych zadań pozwala na zapoznanie się z jego opisem szczegółowym. Możesz maksymalnie wskazać / zaznaczyć tylko jedno zadanie o charakterze subregionalnym oraz jedno zadanie o charakterze powiatowym.

krok: 2

Wpisz swoje dane oraz zaznacz pola obowiązkowe. Podaj nazwę miejscowości w której mieszkasz, skorzystaj z podpowiedzi nazw miejscowości i wybierz właściwą - pole gmina wypełni się wówczas automatycznie. Jeśli chcesz poprawić wybraną miejscowość przyciśnij przycisk "WYCZYŚĆ" aby usunąć wprowadzoną wcześniej nazwę miejscowości oraz gminy. Sprawdź czy w podsumowaniu głosowania znajdują się nazwy wskazanych przez Ciebie zadań subregionalnych lub/i powiatowych.
Przejdź do następnego kroku przyciskając przycisk „POTWIERDZAM WYBÓR”

krok: 2

KROK: 3

Przeczytaj podsumowanie i zestawienie Twoich danych, sprawdź czy podałeś poprawny numer telefonu komórkowego. Przyciśnięcie przycisku: "POTWIERDZAM, WYSYŁAM MOJE DANE" spowoduje wysłanie pod podany numer telefonu bezpłatny SMS z kodem.

krok: 3

KROK: 4

Wpisz otrzymany SMSem kod. Jeżeli nie otrzymałeś kodu SMS po maksymalnie 30 sekundach możesz ponowić żądanie o kod SMS. Jeśli mimo kolejnych prób nie otrzymasz kodu SMS prosimy o zamknięcie / wyjście z aplikacji, jej ponowne uruchomienie i zagłosowanie na wybrane zadania z podaniem INNEGO NUMERU TELEFONU.
Przepraszamy za utrudnienia które mogą być spowodowane aktywną blokadą na otrzymywanie bezpłatnych SMS PREMIUM na Twój numer telefonu.

krok: 4

KROK: 5

Poprawne zakończenie głosowania po wprowadzeniu kodu SMS. Dziękujemy za udział w głosowaniu.

krok: 5

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE